Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Rocková fantazie I.

Rocková fantazie I.

06. 11. 2013

Rocková taneční zábava se 4 kapelami

Po úspěšné Šatlavě jsme domluvili další příležitost se vyřádit na parketu hotelu Fantazie a ve videohrách. V sobotu 30. 11. v 18 hodin otevřeme hoFFpodu a hernu s videohrami, kterých bude ještě více, než na Šatlavě! V ceně vstupného si můžete zahrát na Playstation 2 a 3 a na Xbox 360 střílečky, mlátičky, auta i sportovní hry.

První kapela naší začne hrát ve 20 hodin a další ji budou jen s minimálními nutnými přestávkami následovat až do 2 v noci. V poslední přestávce kolem půlnoci slosujeme vstupenky o 10 cen. Vítězové získají počítačové hry, deštník (i když doufáme, že na cestu domů nebude potřeba) a dárkový balíček.

Vstupné je pouhých 40 Kč! od 18 do 19.30 hodin, od 19.30 do půlnoci je 60 Kč a pak zase klesá na 40 Kč. Všichni Ondřejové mají jako dárek k svátku vstup zdarma!

Ti, kdo budou sdílet pozvánku na událost na Facebooku (hledejte na www.facebook.com/hotelfantazie) nejpozději ve čtvrtek 28. 11. do půlnoci, dostanou se vstupenkou poukázku na pivo / kofolu 0,3 l.

Kromě hoFFpody bude otevřen i bar přímo v sále! Kouření je na akci povoleno v nové kuřárně a před vchodem.

A teď si představíme kapely v abecedním pořádku.

Artery – rock a půl

Oblíbená hard rock-metal kapela z Chotěboře. Založena v roce 1999. Zatím natočila čtyři CD: Doma peklo mám (2002), Dieta (2004), Zkuste nasrat kouzelníka (2006), 7 dní (2010). Hraje v původním složení s výjimkou změny bubeníka.

Artery – rock a půl jsou:
Jirka Bačkovský – zpěv, baskytara (Ibanez, Marshall Bass State B65). Má rád Iron Maiden.
Roman Semrád – zpěv, kytara (Epiphone Explorer, Randall RH50T + box). Má rád Iron Maiden, Arakain, Primal Fear.
Martin Semrád – hlas, kytara (česká kopie Charvel, WASHBURN a Flying V, Zoom studio 1201, celolampa Rozdall, box Laney). Má rád Manowar, Gamma Ray, Blind Guardian.
Martin Semrád ml. - bicí (Amati, Meinl, Paiste, Anatolian, Sabian). Má rád Dymytry, Arakain, Edguy.

Více o kapele a skladby na http://www.artery.cz

Defragment

Parta čtyř kluků z Chotěboře, hrající rock-punk. Za šest let svého působení vydala 2 studiová CD a odehrála více než 100 koncertů po celé republice. Měla možnost si zahrát s kapelami jako jsou Vypsaná Fixa, Mandrage, Rybičky 48, Jaksi Taksi, Punk Floid a spousta dalších...

Začátek kapely se datuje do března 2007, kdy se na lyžáku sešli Joska s Paťasem a Pačesem i s nástroji. V dubnu začali zkoušet, v květnu měnili sestavu, v červnu první koncert, v červenci přišel Smeták. Koncerty (Chotěboř, Havl. Brod, Praha a další místa) a změny se střídaly i po zbytek roku a v roce 2008, kdy se v říjnu ustaluje finální sestava se Sankem.

Defragment jsou:
Paťas - kytara, zpěv
Sanko - baskytara, doprovodný zpěv
Joska - bicí
Smeták - kytara, doprovodný zpěv
Více o kapele a skladby na bandzone.cz/defragment

Fofrton

Rock-punk kapela vznikla v červnu 2011. Zpěvák Adam Doležal hrál s vypůjčenou kytarou, za bicími seděl Ondřej Kovář a role sólové kytary a vokálů se chytil Jan Votava. Kapela začala psát vlastní skladby a hledala baskytaristu. Přidal se Jakub Ludvík. Po úspěšném nazkoušení přišel první koncert v rámci Chotěbořského Majál(f)es(t)u 2012, společně s kapelami Volant, Šatlava a Defragment. Následoval koncert na Chotěbořském Rockfestu 2012 s kapelami Artery, Civilní obrana a Defragment. Další koncert v havlíčkobrodské restauraci proběhl s kapelami Speichelbroiss a Brak.

Po třech koncertech se kapela pustila do nahrávání prvního alba FATAMORGANA. Pak Jakuba Ludvíka nahradil na postu baskytaristy Petr Čapek. Kapela k této příležitosti nafotila i své první promo.

Fofrton jsou:
Adam Doležal - kytara, zpěv
Ondřej Kovář - bicí
Jan Votava - kytara, zpěv
Petr Čapek - baskytara

Více o kapele a skladby na bandzone.cz/fofrton

Pirates of the Pubs

Českobudějovická punkrock irish folk kapela přijede jako host rozpumpovat vás mimo jiné houslemi a tahací harmonikou!

Ani nevíme, jak jsme se dostali na pevninu, probudili jsme se střízlivostí! Našli jsme láhev s posledním douškem rumu, rozdělíc se o tento mok, přemýšleli jsme o zrekvírování nového korábu. Když tu vystoupil z rozbouřeného moře samotný Poseidon, aby nám zvěstoval konec našeho mořeplavectví. Jsme prokletí! Nechcem však zapomenout na okamžiky strávené na vlnách, v bitvách, při hledání pokladů, na chvíle v přístavech, ať už královských nebo těch našich!! I když moc nevíme o pobytu na souši, neboť tento čas byl stráven v pubech a přilehlých hotýlcích, víme, že ani o tyto příhody nechceme přijít. Naše posádka teď putuje mezi suchozemskými krysam, i aby vyprávěla naše příhody prožité na vlnách sedmy moří... PŘICHÁZÍME! USTUPTE, PROCHÁZÍ KAPITÁN!!

Pirates of the Pubs jsou:
Baruška - zpěv, housle, flétna
Dr.Obek - zpěv, akustická kytara, foukací harmonika
Tomáš - akordeon
knuP - elektrická kytara
Skippy - bicí
Rim Msie - baskytara

Více o kapele a skladby na bandzone.cz/piratesofthepubs

Rocková fantazie

Na tradici mnoha koncertů odehraných v rámci Festivalů fantazie stavíme tradici novou, rockový minifestival, rockovou taneční zábavu, kterou budeme v pravidelné datum pořádat každý rok v hotelu Fantazie.